Kolay Bağlama Büyüleri Hangileridir

Kolay bağlama büyüleri pek çok kişinin araştırmasına tabii tutulmuş bir merak konusudur. Çünkü söz konusu olan büyü olduğunda, hemen herkes bunun en kolayını bulmaya çalışır ya da kendi çabaları ile bu gibi işlemleri yürütmeye çalışır.

Aslında herhangi bir manevi ilimi kendi kendinize yapmaya çalışmak, yapabileceğiniz en büyük hataların başında gelmektedir. Kolay büyüler elbette vardır fakat buradaki kolaylık, bilmeyen kişiler için geçerli değildir. Örneğin bir bağlama büyüsünü yapmanın en eski ve en antik yöntemleri çok ciddi ritüellerle beraber fiziksel efor da istemektedir. Bazıları ise bunun aksine daha kısa ve daha kolay işlemlerle yapılabilir. Her iki şekilde de bu ilme tamamen sahip olmak oldukça önemlidir.

Kolay Bağlama Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Hiçbir büyü, kolay ya da zor olması fark etmeksizin evde yapılmaz ve yapılamaz. Bunun en büyük zararları büyünün ters bir sonuca erişebilmesi ya da beşinci boyutların dikkatini çekebilecek ölçüde enerji açığa çıkartmasıdır.

Bunların sonucunda da kişide musallat belirtileri ortaya çıkabilir. Dikkatinin dağılması nedeniyle büyü, başka birisine yapılabilir veya etkilerini kendi üzerinde hissedebilir. Hiçbir aksiliğin yaşanmaması için, en doğrusu işinin ehli medyumlara danışmaktır.

Bir Büyünün Kolay Olması Neye Bağlıdır?

Bir büyünün kolay ya da zor olması, o büyünün ihtiyaç duyduğu okumaların sayısına ve ritüelin çeşidine bağlıdır. Bunun yanı sıra bazı büyüler oldukça nadir bulunan bazı materyallere ihtiyaç duyarlar. Nadir bulunan şifalı bitkiler veya nadir bulunan hayvanlardan bazı parçalar gibi şeklinde örneklendirilebilir.

Ancak kolay ile tabir edilen büyülerde çok basit ve kolay erişilebilen bazı materyallerin yanı sıra, çeşitli okumalar sürdürülür. Kolay ve zor icra edilen büyüler arasında ayrıca etki farkları olduğunu da unutmamak gerekir. Birden fazla kişi üzerinde etkisi olması istenen manevi işlemler, diğerlerine göre daha zor şekilde icra edilmektedirler. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here