Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Her medyum, her türden büyü üzerine uzmanlık sahibi olamaz. Çünkü amacına göre büyüler, farklı uzmanlık alanlarına sahiptir. Örneğin şifacılık, örneğin kara büyü ya da örneğin rahmani işlemler gibi birbirinden farklı pek çok manevi ilim türü bulunur. En eski ve en etkili işlemlerden biri olarak bilinen ve sıkça uygulanan bağlama büyüsü yapan medyum arayan sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır.

Bu nedenle sizleri, medyumlar ve uygulayabildikleri büyülerin türleri konusunda bilgilendirmek istedik. Yaptığınız araştırmalar sonucunda kimlere danışmanız sizlere daha doğru kapıları açacaktır ya da hangi medyumlar aracılığı ile bağlama işlemleri yaptırmanız gerektiği hususunda bilgi vereceğiz.

Bağlama Büyüsü Yapımında Uzman Medyum

Bağlama büyüleri çoğunlukla kızıl büyü sanatına dahil olsa da, ayrıca rahmani şekilde de yapılabilir. Bu iki büyü çeşidi üzerine tam uzmanlık sahibi olan medyumlar tarafından da yapılması mümkün olabilir.

Ancak günümüzde pek çok kişi, hiç yeteneği ve ilmi olmamasına rağmen kendisine medyum sıfatı takabilecek kadar cüretkardır. Öyle ki bu ilim basit birkaç saatlik öğretileri kapsamayacak kadar karmaşık ve zorludur. Bu nedenle kişi seçiminde dikkatli olmalı, sadece hocamız gibi uzman kişilere danışmanız tavsiye edilir.

Bağlama Büyüsünü Yapan Gerçek Medyumlar

Eğer bağlama büyüsü yapan gerçek medyumlar arıyor iseniz, bir medyumu değerlendirmenin en iyi yolu onun ilminin gerçekliğini evrensel mantık kuralları çerçevesinde değerlendirmektir. Medyumlar ya da hocalar, sanıldığı gibi eğitimsiz kişiler ya da tabiri caiz ise üfürükçü kişiler değillerdir.

Bu ilimler matematiğe, astrolojiye, biyoloji ve fiziğe de ihtiyaç duymaktadır. İlim ve bilim sadece bir arada yürütüldüğünde ortaya muazzam etkili sonuçlar çıkartmak mümkün olacaktır. Bu ikisi bir araya gelmedi sürece, manevi ilimlerden tam anlamıyla karşılık almak genellikle mümkün görülmez. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here