Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, hemen herkesin ne olduğunu bilmeyenlerin bile hayatında en az bir kere duyduğu ve merak ettiği antik bir işlemdir. Hatta sık sık cümle içerisinde kinaye yapmak, deyim olarak kullanmak ya da şakasını yapmak için bile kullanılabilir. Tüm dünyada muhtemelen amacına yönelik düşünüldüğünde en popüler büyü işlemlerinden biri olarak kabul edilir.

Aslında bağlama büyüsü bilindiği kadar basit ölçekli bir işlem değildir. Düğüm bağlama, aşk bağlama, sadakat, köpek büyüsü gibi sayısız farklı yöntemi ya da amacı da bulunduğu ifade edilebilir. Ülkemizde kara büyünün kökenleri çok kuvvetli olmadığı için genellikle bizde kötü amaçlar, iyi amaçlara göre daha seyrek görülmektedir. Örneğin Hint tarihi ve kültüründe kara büyünün yerinin çok daha fazla olduğu söylenebilir.

Etkili Bağlama Büyüleri

Etkili bir bağlama büyüsü, kişiye özel şekilde yapılandır. Ona uygun vefkler hazırlanır, ona uygun okumalar yapılır, ona uygun büyü torbaları ya da ona uygun muskalar yapılabilir. Hiçbir büyü ezbere şekilde uygulanamaz. Yani bu da aslında şu gerçeği ortaya koymaktadır; Tanımadığınız birine büyü yaptıramaz veya yapamazsınız. Büyünün günümüzde bile kontrol altında tutulabiliyor olmasının en büyün nedeni bu gerçektir.

Ayrıca büyü, yoktan var etme yetisine sahip değildir. Var olan bir duygunun açığa çıkardığı enerjiye yön verir. Yön verilen enerji, evrende bazı olay ve durumların yaşanması ya da yaşanmaması için olayları tetikler niteliktedir. Böylece istenen amaç, niyet ve durumların gerçekleşmesi mümkün hale gelir.

Bağlama Büyüleri Ne İşe Yarar?

Çoğunlukla bağlama büyüleri, sadakat hissinin ortaya çıkarılabilmesi için yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Bununla beraber düğüm bağlama gibi yöntemler ise bundan farklı olarak kişinin günlük hayatını sekteye uğratmak ve zarar vermek için yapılabilir.

Bağlama büyüsünün amacıyla beraber uygulanma şekli de değişir. Burada belirleyici etken, istenen sonuç ve sürecin doğru düşünülebiliyor olmasıdır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here