Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir büyünün nasıl yapıldığını sorgulamak, aslında asla yapamayacağınız bir şeyin nasıl yapılacağını öğrenmekle aynı şeydir. Ne yazık ki bizler dışındaki hiçbir platform bu kadar açık sözlü değildir. Ancak okumaya devam etmeniz, ilginizi çekeceği garantisi verilerek şiddetle önerilmektedir. Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorularınızın cevaplarını, detaylıca yazımızda bulabileceksiniz.

Bağlama büyüsü, birkaç farklı temel büyü çeşidi ile yapılır. Ayrıca bu birkaç farklı temel çeşide, sayısız farklı ritüel de eşlik edebilir. Yani bağlama büyüsü, yapımı belli olan bariz ve tek bir işlemi ifade etmez. Kötü niyetle de iyi niyetle de yapılabildiği gibi, geçmişten günümüze gelen antik öğretilerle veya modern çağın enerji manipülasyonu teknikleri ile de uygulanabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Yapımında Neler Kullanılır?

Bağlama büyüsünde kullanılacak olan şeyleri belirlemek için, öncelikle büyünün net çeşidi belirlenmelidir. Şifalı bitkiler kullanılarak mı, okumalar yapılarak mı yoksa kara büyünün karanlık ritüelleri yapılarak mı uygulanacağı konusu ilk işleyişi temsil eder.

Hemen ardından, büyünün tarifi kişiye özel şekilde uyarlanır. Her büyü ezbere şekilde icra edilemez. Niyet ve kişinin şahsına münhasır özellikleri dikkate alınır. Genellikle bu tip işlemler, eski İbranice lehçeleri kullanılarak yapılır. Ardından materyaller seçilir. Gümüş tozu, altın tozu, bazı nadir bulunan bitkiler, safran ve benzeri bunlara verilebilecek iyi örnekler arasında yer almaktadır.

Bağlama Büyüsünü Kimler Nerede Yapmalı?

Bağlama büyüsünü sadece medyumlar ya da işin ehli hocalar yapmalıdır. Ayrıca bu tip işlemler ev ortamında gerçekleştirilmemelidir. Çünkü ortaya çıkan enerji, gözle görülemiyor olsa da varlığını muhafaza etmeye devam edebilir. Bu yüzden enerjinin tamamen istenen şekilde yönlendirildiğinden emin olunmalıdır.

Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz. Bu gibi karmaşık işlemler söz konusu olduğunda, merakınızı giderebilecek en iyi adres usta bir medyumun kendisi olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here