Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri, bağlama büyülerini ve bu büyülerin çeşitlerini araştıran kişilerce sık sık sorgulanmaktadır. Çünkü kimse sevdiği veya sevdiğini düşündüğü birinin manevi enerji kaynaklı zarar görmesini istemez. Aslında bu işlemler çoğu zaman kötülük için değil, aksine sulh ve huzur için yapılmaktadır. Bu yüzden etkileri önceden bilmek ve türlerine göre ortaya çıkacak süreç ve sonuçlardan emin olmak da aslında yapabileceğiniz en iyi şeylerin başında gelmektedir.

Bağlama büyüleri temelde 4 farklı büyü çeşidi göz önünde bulundurularak yapılan en eski işlemler arasında yer alır. Ak büyüler, kara büyüler, kızıl büyüler ve elbette rahmani büyüler şeklinde bu işlemleri birbirinden ayırmak mümkündür. Ak büyüler ve rahmani büyüler birbirlerine yakın şekilde incelendikleri için, bu tip işlemler tamamen zararsız olarak kabul edilir çünkü enerjisini saf iyi niyetten alır. Eğer kötü niyetle birine rahmani işlem yaptırırsanız, o işlem tutmayacaktır.

Bağlama Büyüsünün Zararlı Etkileri Var Mı?

Yukarıda sıraladığımız üzere, büyülerin temel 4 çeşidinden ikisi diğerlerine göre daha anlaşılabilir ve daha şiddetli etkiler çıkarabilir olan büyülerdir. Eğer bir bağlama büyüsü kara büyü yolu ile yapılıyor ise, kişide yaşanması muhtemel değişiklik ve etkiler hem çok kısa sürede hem de abartı olacak şekilde ortaya çıkabilirler.

Aslında var olan bir ilişkide sadakat duygusu ortaya çıkartmak için, bu tarz şiddetli kara büyülere başvurmak kesinlikle tavsiye edilmez. Bunun yerine daha temiz işlemler olan ve enerjisini pozitiften alan ak büyüler ya da rahmani büyüler kullanmak daha doğru olacaktır.

Bağlama Büyüsü Eşler Arasında Nasıl Etki Eder?

Bağlama büyüleri eşler arasında yapıldığı zaman, zaten var olan bir ilişkinin üzerine yapılmış anlamına gelir. Yani eşler arasındaki geçimsizliği bitirir, huzursuzluğu bitirir ve büyü yapılan eşin diğerine karşı daima sadık kalması için uygulanabilir.

Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir veya yazabilirsiniz. Manevi ilimler karmaşık icraatlar olduğu için, bu konudaki en doğru bilgi uzman medyumlar tarafından bire bire verilen bilgilerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here