Bağlama Büyüsü Türleri Nelerdir

Bağlama büyüsü, birden fazla şekilde yapıldığı pek çok kişi tarafından bilinen kuvvetli işlemlerden biridir. Bağlama büyüsü yapmanın çok yöntemi olduğu gibi, ayrıca bu yöntemlerden bazıları hiçbir şekilde tavsiye edilebilecek gibi değildir. Pek ala bağlama büyüsü türleri nelerdir sorusunun cevabı kara, ak, kızıl, gri ve rahmani büyüler şeklinde çeşitlendirilebilir.

Rahmani işlemler kişi üzerinde zararlı hiçbir etkiye yol açmazken, kara büyüler bunun aksine kişinin ruhuna ağır gelen bir enerji yoğunluğu yaratabilir. Bu da kişide bazı negatif semptomların yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden bir büyü eğer kötü niyet beslenerek yapılmıyor ise, kötücül ritüellerin uygulanarak yapılması da tavsiye edilmemektedir. Çünkü hemen her durumu rahmani yöntemler ile gerçekleştirmenin mümkün olduğu bir ilimden söz edilmektedir.

Rahmani Bağlama Büyüleri

Rahmani bağlama büyüleri hakkında pek çok kişi, yanış bilgiye sahiptir. Bu konuda yapılmış ve yapılacak olan tüm açıklamalar arasında durumu en net açıklayanı; Vicdani ve etik kurallara en yakın olan işlem olduğu gerçeğini kapsamaktadır.

Yani sevmediğiniz birine bağlama büyüsü yaptırmak istiyor iseniz, bunu rahmani yöntemler ile gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Çünkü her büyü, enerjisini niyetinden almaktadır. Niyet de kullanılacak olan enerjinin türünü belirlemektedir. Pozitif enerji ve negatif enerji ayrımı ise bu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Kızıl Bağlama Büyüleri

Kızıl bağlama büyüleri, kara büyü ve rahmani büyülerin arasında kalan orta seviye işlemleri temsil eder. Yani kızıl büyüler zararlı değillerdir fakat zararsız oldukları da söylenemez. Bu tip işlemler, iradeye tam hakimiyet kurma amacı ile gerçekleştirilebilir. Bu da büyüyü yaptıran kişinin tüm ipleri daima elinde tutacağı anlamına gelir. Yani kötü niyetli bir kişi tarafından yapıldığında, büyü yapılan kişiye kasti olarak psikolojik ve ruhsal zarar vermek mümkün hale gelir. Büyünün süreci ve sonucu kötü olmasa bile, büyüyü yaptıran kişi gelecek dönemde bu konu hakkında belirleyici rol üstlenebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here