Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü, pek çok kişinin en çok merak ettiği manevi işlemler arasındadır. Hepimiz, zaman içerisinde karşımızdaki kişiye karşı olan tutumumuzu değiştirebiliriz. Bu tutum değişirken, ona olan saygımızı ya da sevgimizi kaybediyor olabilir. Ya da daha kötüsü, hayatımızdaki insanlar, bize karşı besledikleri sevginin azaldığını fark ediyor olabilirler. Sevgi azalırsa, insanların birbirlerine karşı olan tahammül sınırları ve çizgileri de yok olmaya başlayacaktır. Bu da beraberinde kötü günleri ve daha sonra da çok kötü günleri getirebilir.

Ancak sevgi büyüleri bu gibi durumların hem önüne geçmede, hem de eğer yaşandıysa veya yaşanıyorsa düzeltmede büyük rol oynamaktadır. Amaç, büyü yapılan kişinin büyüyü yaptıran kişiye saplantıyla değil sevgiyle bağlı kalmasını sağlamaktır. Yani son derece saf anlamları olan bir manevi işlem olduğu da söylenebilir.

Sevgi Büyüsü Yapmak Doğru Mu?

Sevgi büyüsü yapmak doğru veya yanlıştır gibi bir genelleme yapmak mümkün değildir. Çünkü her zaman söylediğimiz gibi, büyü hiçbir zaman ilk çözüm olarak değerlendirilmemelidir.

İkili ilişkilerde sorunları çözmeye yönelik ilk adım, daima sağlıklı ve evrensel iletişim kurallarını kullanmak olmalıdır. Çünkü sağlıklı iletişim sonucunda çözdüğümüz problemler de kalıcı olabilir. Ancak bazı durumlar vardır ki, elimizden çok fazla şey gelmediğinin farkına varabiliriz. İşte bu durumlarda hayatımızı yoluna koymak için, manevi ilimlerden yardım almak yanlış olarak görülmemektedir.

Sevgi Büyüsü Ne İşe Yarar?

Sevgi büyüsü, en basit tabiri ile iki veya daha fazla kişi arasında tutku dolu bir sevgi ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu iki kişi evli olabilir, çift olabilir, flört aşamasında olabilir, kardeş olabilir, arkadaş veya aileden herhangi biri de olabilir. Sevgi büyüleri sanıldığı gibi sadece eşler arasında yapılan bir işlem değildir. Arkadaşlar dahil olmak üzere herkes arasında sevgi ve sadakat bağı ortaya çıkartma amacı taşıyor olabilir.

Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir veya yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here