Rahmani Bağlama Büyüsü

Rahmani büyüler, ülkemizde inanç ve yaşantımıza en yakın olan işlemler olması nedeniyle en sık tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Ancak rahmani büyü uygulayabildiğini iddia etmesine rağmen basit birkaç havas okuması ile işlem yaptığı düşünülen pek çok sözde medyum da bulunmaktadır. Bu yüzden rahmani bağlama büyüsü konusunda büyük bir dikkatle hareket etmek, sizler için en hayırlısı olacaktır. Bu anlamda sadece hocamız gibi işinin uzmanı kişilere danışmanız, sizler için en doğru olan adımdır.

Rahmani işlemler, zararsız olarak tanımlanır. Çünkü manevi ilimler, kişinin kalbinden gelen saf duygularla yapılmaktadır. Rahmani işlemlerde eğer işlemi yaptırmak isteyen kişinin niyeti iyi, temiz ve saf değilse işlem tutmayacaktır. İsteyerek bile olsa rahmani işlemlerle insanlara zarar vermek mümkün değildir şeklinde yorumlamak da doğru olabilir.

Zararsız Bağlama Büyüleri

Rahmani bağlama büyüleri, zararsız bağlama büyüleri olarak da anımsanmaktadır. Etik ve vicdanı kurallara uygun şekilde gerçekleştirilir. Yani kişinin iradesi tamamen başka birine teslimiyet halinde değildir. Kişi sadece kendini ilgilendiren konularda tamamen özgür bir düşünce tarzına sahiptir.

Burada ortaya çıkarılması istenen asıl durum, kişinin nefsini törpüleyerek sadakat duygusunu derinlerinden çıkartmak ve eşine tam anlamıyla sadık olmaktır. Bunlar göz önünde bulundurularak, diğer işlemler ile kıyaslanmaması veya karıştırılmaması daha doğru olur.

Rahmani Bağlama Büyüsü Etkileri

Rahmani bağlama büyüleri, yapılma amacı dışında bir etki ortaya koymazlar. Filmlerde ya da abartı hikayelerde olduğu gibi büyü yapılan kişi korkunç kabuslar görmez veya kendisini ruhsal anlamda kaybetmez veya büyük bir boşluğa düşmez.

Hakkında çok şey söylenmesine rağmen, hakkında gerçekte çok az şey bilinen bir ilim olması nedeniyle hemen herkesin büyü hakkında en az bir tane doğru olmayan yargısı veya yorum vardır. Önemli olan doğrusunu öğrenmek ve durum ya da olayları doğru şekilde yorumlayabilme yetisine sahip olmaktır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir veya yazarak danışmanlık alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here