Sevgi Büyüsü Kime Yapılabilir

Sevgi büyüsü, iki insan arasında duygusal bağlar oluşturmak için yapılan iyi niyet büyüleridir. Sevgi büyülerinin etkileri genellikle birisiyle sevgili olmak isteyen kişilerce kullanılır. Fakat büyünün farklı amaçlar ile uygulanması da mümkündür. Bu da akıllara sevgi büyüsü kime yapılabilir sorusunu getirmektedir.

Eğer siz de sevgi büyüsü yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Büyüyü yaptırmak istemedeki amacınız her ne olursa olsun, merak ettiğiniz bilgilerden büyük bir kısmına değineceğiz. Bu sayede büyü hakkındaki soru işaretlerinizden kurtularak kararınızı değerlendirebilirsiniz. Büyü yaptırmadan önce büyü işlemi hakkında detaylı bilgi edinmek çok önemlidir. Bu sayede o işlem ile elde edebileceğiniz artıları ve eksileri öğrenebilir, kararınızı buna göre tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Sevgi Büyüsünün Etkileri

Sevgi büyüsünün etkileri, birden fazla niyete yönelik uygulanabilir. Sevgi büyüsü kime yapılabilir diyenler, büyüyü sevgili olmak istedikleri kişilere yaptırabilecekleri gibi; arkadaş olmak istedikleri kişilere de yaptırabilirler. Büyünün tek etkisi sevgili gözüyle bakılan kişinin sevgisini elde etmek değildir. Büyünün etkileri sayesinde girdiğiniz ortamlardaki insanların sevgisini ve ilgisini dahi elde edebilirsiniz.

Büyünün yapımı ile iş yerinizdeki çalışma arkadaşlarınız tarafından sevilen birisi haline gelebilirsiniz. Aynı büyü ile platonik hisler beslediğiniz kişiden hislerinize karşılık alabilirsiniz. Büyüyü yaptırarak eşinizin ebeveynlerinin sizi sevmesini dahi sağlayabilirsiniz. Böylece ilişkinize onay verilmesi mümkün olacaktır. Anlayacağınız üzere sevgi büyüsü pek çok farklı amaçla kullanılabilecek bir büyüdür.

Sevgi Büyüsünü Kimler Yapabilir

Peki bu kadar etkisi olan sevgi büyüsünü kimler yapabilir hemen açıklayalım. Sevgi büyüsü yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi büyünün tariflerini araştırmak olur. Çünkü insanlar sahtekar medyumların oyununa gelmekten korkar ve büyüleri kendileri yapmak isterler. Fakat internette bulacağınız tarifleri deneyerek dolandırılmaktan daha kötü durumlar içerisine girebilirsiniz. Böyle bir risk almanızı kesinlikle önermeyiz.

Ayrıca büyünün gerçek tarifini bulsanız dahi size faydası dokunmayacaktır. Çünkü sevgi büyüsünün ritüeli sırasında ulvi varlıklar ile iletişime geçilir. Büyünün işleyişinde bu aşamanın tamamlanması büyük rol oynar. Bu nedenle sevgi büyüsünü sadece medyumlar yapabilir. Büyüyü yaptırmak için işinin ehli bir medyum bulmalı ve kendisiyle iletişime geçmelisiniz.

1 YORUM

  1. hayırlı geceler sevgili olmak istediğim kişiye büyü yaptırmak istiyorum ama büyünün etkileri zamanla geçermi onu öğrenmek istedim. Mesela biz sevgili olsak büyünün etkisi birkaç aya bitermi öyle bir durumda benden ayrılırmı kişi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here