Sevgi Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Sevgi büyüsü veya bir diğer ismi ile sevgili büyüsü, insanların sevdikleri kişiden hislerine karşılık alabilmek için başvurabilecekleri bir işlemdir. Bu büyüler ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi sevgi büyüsü evde yapılır mı olmaktadır.

İnsanlar sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktan endişe ettikleri için büyüyü evlerinde yapmanın bir yolunu ararlar. Fakat doğru yönlendirmeler ve yardımlar olmadan böyle bir işe girişmek büyük riskler doğuracaktır. Büyülü ilimlere gereken ciddiyet gösterilmez ise iyi niyet büyüleri bile tehlike teşkil edebilir. Bunun bilincinde olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Gerekli özeni gösterirseniz tehlikelerden korunabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Yapmak İçin Gerekenler

Sevgi büyüsü yapmak için sağlanması gereken belli koşullar vardır. Bu koşullar sağlanmadığı takdirde büyünün tutması beklemek hayal kırıklığına uğratacaktır. Sağlanması gereken ilk koşul büyünün doğru kişiye yapılmasına dikkat etmektir. Sevgi büyüsü, evli kişilere yapılamayacak bir büyüdür. İnsanlar aşk büyüleri ile bir insanı evli olsa dahi kendilerine aşık edebilirler. Fakat bu etki sevgi büyülerinde geçerli değildir.

Sevgi büyüleri, adları üstünde insanın sevgisini elde etmek için yapılan işlemlerdir. Sadece sevgi ile bir insanı sevdiğinden vazgeçirip kendinize çekmeniz mümkün değildir. Bu niyete yönelik büyü yaptırmayı planlayanlar sevgi büyüsü dışında başka bir büyüye yönelmelidirler. Sevgi büyüleri yaptıracak kişilerin sağlaması gereken bir diğer koşul ise büyü ritüelinin layığı ile tamamlanmasıdır.

Sevgi Büyüsü Yapan Medyumlar

Sevgi büyüsü evde yapılır mı sorusunun yanıtının olumsuz olma sebeplerinden biri de büyü ritüelinin büyük bir hassasiyet istiyor olmasıdır. Sevgi büyüsünün meşakkatli ritüeli medyum olmayan kişilerin yapamayacağı aşamalar içerir. Bu aşamalar sadece ama sadece uzman medyumlar tarafından layığı ile tamamlanabilir. Eğer sevgi büyülerinden istediğiniz sonuçları elde etmek istiyorsanız büyüyü yaptırabileceğiniz işinde iyi bir medyum ile iletişime geçmelisiniz.

Sevgi büyülerini evinde kendisi yapmak isteyenlerin başvurabileceği bir yol vardır. Bu yoldan bahsetmezsek olmaz. Uzman medyum hocanıza isteğinizi belirterek büyü ritüelinin zor aşamalarını tamamlamasını ve ritüeli sizin bitirebileceğiniz bir hale getirmesini isteyebilirsiniz. Böylece büyünün ritüelini doğru yardımlar ile kendiniz tamamlayarak istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhabalar sevgi büyüsü yapmak istiyorum evimde, sevdiğim kişiyle sevgili olmak için yapmak istiyorum bu büyüyü ama yaptıktan sonra onun bana sevgisi ne kadar sürer bunu öğrenmek istiyordum. Büyünün etkileri kalıcımı yani yaptığım kişi hep beni sevecekmi yoksa bir süre sonra sevgisi geçermi??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here