Sevgi Büyüsünün Yan Etkileri

Sevgi büyüleri, iki kişi arasında duygusal bağlar oluşturmak için yapılan manevi işlemlerdir. Sevgi büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı hisler beslemeye başlayacaktır. İnsanlar sevgi büyülerini değer verdikleri kişilere yaptırırlar bu nedenle sevgi büyüsünün yan etkileri var mı bilmek isterler.

Hiç kimse iyi niyetler ile büyü yaptırdığı kişinin büyünün yan etkilerinden zarar görmesini istemez. Bu nedenle büyünün yan etkileri hakkında meraklar vardır. İnsanlar büyü yaptıracakları kişinin risk altında kalıp kalmayacağını bilmek isterler. Bu çok doğal bir endişe ve aynı şekilde doğal bir istektir. Sizleri merakta bırakmamak adına sevgi büyülerinin tehlikeli olup olmadığını açıklayacağız.

Sevgi Büyüsü Tehlikeli Mi?

Sevgi büyüsünün iki farklı şekilde yapılması mümkündür. Birincisi büyüyü ilişki içindeki kişinin partnerine yaptırmasıdır. İkinci şekilde yapılışı ise ilişki dışından birinin büyüyü ilişkideki iki kişiye yaptırmasıdır. Eğer büyüyü siz sevdiğiniz kişi de sizi sevsin diye yaptıracaksanız bu birinci yapılıştır. Eğer iki kişi birbirini sevsin diye yaptırıyorsanız ise sevgi büyüsünün diğer yapılışı söz konusu olacaktır.

Büyünün bir kişiye yönelik yapılması durumunda ritüeli daha zordur. Çünkü tek bir kişinin hislerini kontrol altına alarak istenen kişiyi sevmesi sağlanacaktır. Fakat iki kişinin birbirine hisler beslemesini sağlamak biraz daha kolaydır. Çünkü büyünün etkilerinin ikisine de bir miktar etki etmesi yeterli olacaktır. Büyünün ritüeli ne kadar zor olursa olsun hatasız bir şekilde yapılması gerekir.

Sevgi Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur

Sevgi büyüsünün yan etkileri ortaya çıkmasın isteniyorsa büyü ritüelini hatasız bir şekilde yapmak gerekecektir. Eğer büyünün ritüelini gerekli niteliklerden yoksun kişiler yaparsa büyüden istenilen sonuçların alınması mümkün olmayacaktır. Sevgi büyüsü ritüeli yapması kolay olmayan birden fazla aşamanın tamamlanmasını gerektirir.

Bu aşamaların hatasız bir şekilde tamamlanması için gerekli niteliklere sahip bir medyumdan yardım alınmalıdır. Eğer yeterli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip bir medyumdan yardım alınır ise büyünün herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Bu sayede büyüyü yaptıranlar sevdikleri kişinin zarar görmeyeceği konusunda rahat edebilirler. Tek gereken büyüyü yaptırabileceğiniz uzman bir medyum bulmanızdır.

1 YORUM

  1. Selamlar sevgi büyüsü için yazıyorum bende, yapıyomusunuz sevgi büyüsü? nasıl ulaşabilirim size büyü hakkında bişeyler sormak istiyorum büyünün ne kadar sürede tuttuğunu bide tutma ihtimali nedir bunları öğrenmek istiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here