Rahmani Aşk Büyüsü

Rahmani aşk büyüsü, rahmani ve aşk kelimelerinin yan yana gelmesi nedeniyle pek çok kişinin içini rahatlatan türden temiz bir manevi uygulamadır. Manevi uygulamalar, var olan bir enerjiye yön vererek evrende olması muhtemel durumları hızlandırmak ya da düz bir çizgiye oturtmak için yapılan işlemler anlamına gelir.

Daha basit açıklamak gerekirse, olması mümkün olan fakat sadece bir ihtimal olan tüm olay ve durumların yaşanma ihtimallerini kesin hale getirirler. Ancak yaşanması imkansız olan durumlar karşısında manevi ilimlerin hiçbir anlamı yoktur. Yani büyüler, rahmani ya da karanlık hiç fark etmeksizin, olması mümkün olmayan durumları gerçekleştirme kudretine sahip değillerdir. Ancak rahmani işlemleri diğer tüm manevi uygulamalardan ayıran en büyük etken, bunun tamamen saf ve iyi niyetlerle yapılıyor olmasıdır. Haliyle bunlar en temiz ve en zararsız uygulamalar olarak görülürler.

Rahmani Aşk Büyülerinin Etkileri

Rahmani aşk büyülerinin birincil ve en bariz etkileri, şu şekillerde ortaya çıkmaktadırlar;

  • Rahmani işlem yapılan kişiler ruhen kendilerini sıkıntıda hissetmezler.
  • Aşk duygusunu doğaç sürece yakın şekilde yaşamaya ve hissetmeye başlarlar. Buna bağlı olarak arzuları ve istekleri yavaşta istenen ölçüde değişir.
  • Rahmani işlemler kişinin zarar görmesine yol açmazlar. Kabuslar görmez ya da paranoya biri duygu edinmezler.

Tüm bunlar göz önünde bulundurularak, rahmani işlemlerin yapılabilmesi için büyüyü yaptıran kişinin gerçekten saf niyet taşıyor olması da önem arz eder. Yani gerçekten sevmediğiniz birine rahmani işlem yaptırırsanız ve sizi sevmesini dilerseniz, bu işlem geçerli olmayacaktır. Kalpten ve içten saf bir şekilde bunu dilemeniz çok önemlidir.

Rahmani Aşk Büyüleri Zararsız Mıdır?

Evet rahmani aşk büyüleri zararsız olarak kabul edilir çünkü buradaki ritüeller büyüye çok yakın değildir. Aslında rahmani büyü demek de doğru değildir çünkü rahmani işlemler büyü değillerdir. Sadece manevi uygulamalara tabii işlemler olarak kabul edilir.

Rahmani uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here