Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüleri kendi içlerinde yüzlerce farklı şekilde uygulanabilir. Buradaki tür ve çeşitler aslında amaca, niyete ve kişinin kendisine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak iki temel kural vardır ki, büyünün hangi enerji yöntemine yön verme uygulaması ile yapılacağı konusundadır. Negatif ve pozitif ayrımı, enerji söz konusu olduğunda iki temel etken olarak kabul edilir. Pek ala, aşk büyüsü çeşitleri nelerdir ve bu söz konusu çeşitler arasındaki farklılıklar nasıl ölçümlenmektedir?

Aşk büyüsü çeşitleri, aşk büyüsünü yapan ya da yaptıran kişinin durumu doğru ölçümlemesine göre belirlenmelidir. Eğer ortada süregelen bir ilişki varsa, bu ilişkinin temellerinin sağlamlaşmasını sağlamak adına hafif işlemlerin tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Eğer ortada bir ilişki yoksa ve ilişkinin büyü ile başlanması isteniyor ise, daha etkili işlemler yapılabilir. Yani tercihi belirleyici etken, büyünün kendisidir. Büyünün çeşitleri ise burada devreye girmektedir.

Aşk Büyüsü Kaç Farklı Şekilde Yapılır

Aşk büyüleri dört ana başlıkla uygulanabilir. Sizler için bunları şu şekilde sıralayabilir ve açııklayabiliriz;

  • Rahmani aşk büyüleri; yapılan kişiler üzerinde ciddi etkilere yol açmaz. Hafif ve iyi niyetli işlemler olarak bilinirler. Rahmani işlemler yapılan kişilerin ruhunda daralma, sıkılma ve rahatsız olma gibi durumlar yaşanmaz.
  • Ak aşk büyüleri; Rahmani işlemler gibidir. Tek farkı, temeli ve kültürü daha eskiye dayanır. İnancın seyrek yaşandığı zamanlarda insanların elementlerin kuvvetinden yararlanmasını keşfetmesi ile ortaya çıkmıştır. Temelde aynı şekilde icra edilir.
  • Kızıl aşk büyüleri; Kızıl aşk büyüleri iyi veya kötü değildir. İyi niyetle de kötü niyetle de kullanılabilir. Büyüyü yaptıran kişinin niyet ve genel tavrı burada belirleyici etkendir.
  • Kara aşk büyüleri; Kesinlikle çok nadir uygulanan işlemlerdir. Çünkü karanlık enerjiyi kontrol altında tutmak oldukça zordur. Genellikle bu tür işlemler tercih edilmezler.

Aşk Büyüsünün Zararsız ve Zararlı Çeşitleri Var Mı?

Aşk büyüsünü zararlı ve zararsız olarak yorumlayabilmek için, durumu detaylıca danışılan uzman medyuma iletmek gerekmektedir. Ancak o sonucu ve süreci sizlere detaylıca açıklayabilir. Ancak elbette her büyüde olduğu gibi aşk büyülerinde de zararlı ve zararsız çeşitler bulunabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here