Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Sadece kendini belli eden büyüler, şiddetli durumlar ortaya çıkarması niyeti ile yapılırlar. Yani sadece bu niyetle yapılan büyüler şüphe uyandırabilir ve büyü bozma gibi yöntemlere başvurma fikri genelde daha erken ortaya çıkar. Elbette aşk büyüsünün de yapılması aşamasında korkunç yöntemler icra edilmiş olabilir. Bu nedenle aşk büyüsü nasıl bozulur gibi konular hakkında önceden bilgi sahibi olmak önem arz etmektedir.

Büyü bozmadan söz etmeden önce, büyünün aslında ne olduğunu tam olarak anlamak gerekmektedir. Büyü, evrende var olan enerjiyi uygun şekilde şekillendirmek ve yönlendirmek anlamına gelir. Buna bağlı olarak istenen durumların yaşanması söz konusu olur. Örneğin hissettiğiniz her duygunun, enerjisel boyutta bir karşılığı vardır. Siz üzgün olduğunuzda, bunu belli etmeseniz bile fiziki anlamda size yakın olan kişilerin mutsuzluğunuzu hissetmesi ve aynı şekilde mutsuz olmaları da manevi enerjinizin hissedilebilir yanından kaynaklanmaktadır. İşte büyü bozma, tam olarak bu ortaya çıkan enerjiyi nötrlemek için yürütülen işlemleri temsil eder.

Aşk Büyüsü Bozmanın Adımları

Aşk büyüsünü doğru şekilde bozmak için şu adımları takip etmek gerekmektedir;

  • Büyünün hangi niyetle yapıldığı.
  • Büyünün hangi ritüel ile tamamlandığı.
  • Büyünün yapılışında hangi materyallerin kullanıldığı.
  • Büyünün gömülerek, yakılarak ya suya atılarak yapılması konusunda ön görüde bulunmak.
  • Büyü yapılan kişinin ne kadar süredir bu büyünün etkisinde olduğunu kavramak.

Bu adımlar bir büyüyü bozmada özellikle bilinmesi gereken adımlardır.

Aşk Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Aşk büyüsünü doğru şekilde bozabilmek için, yukarıdaki adımların tümünde tam hakimiyet sağlayabilecek uzman bir medyumla iletişime geçmek en doğrusu olacaktır. Hiçbir büyü, acemi eller tarafından bozulamaz. Çünkü büyüyü bozmak, büyüyü yapmaktan çok daha zorlu ve çok daha karmaşık bir süreci temsil eder.

Büyü bozma ve aşk büyüleri hakkında daha fazla detay bilgi almak için, hocamızı iletişim bölümünde bulunan numaralar aracılığı ile arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here