Tehlikeli Aşk Büyüleri

Çoğu zaman büyüde tehlike aramak, kuruntu yapmaktır. Ancak bu cümle, büyüler tehlikeli değillerdir gibi algılanmamalıdır. Büyüler elbette tehlikeli süreçlere tabi tutulduğunda çok tehlikeli olabilirler. En iyi amaçlar için bile, kötü yöntemler tehlikeli şekilde yorumlanabilir. Bu da akıllarda tehlikeli aşk büyüleri hangileridir gibi çeşitli soruları canlandırmaktadır. Sizler için tehlikeli büyüler hakkında tüm merak ettiklerinizi derledik.

Tehlikeli büyüleri, aklı başında pek çok ilim sahibi kişi kara büyüler başlığı altında incelemekte ve bu şekilde yorumlamaktadır. Çünkü kara büyülerin enerjisi karanlık ve negatiftir. Bu ayrımı daha iyi yapabilmeniz adına, şöyle bir açıklama da yapılabilir; Evrende pozitif enerji varlığını uzun süre koruyabilir. Ancak pozitif enerjinin şiddeti, negatif enerjiye göre daha azdır. Negatif enerji, pozitif enerjiye kıyasla 3-7 kat daha şiddetli şekilde ortaya çıkabilir. Örneğin birini sevdiğimizde hissettiğimiz şeyler ile birinden büyük ölçüde nefret ettiğimizde hissettiğimiz şeylerin ölçüsü aynı değildir. İşte kara ve ak büyüleri de birbirinden bu şekilde ayırt etmek mümkündür.

Zararlı Aşk Büyüleri Hangileridir?

Şu büyü en zararlı aşk büyüsüdür demek kesinlikle imkansızdır. Çünkü bir büyüyü tehlikeli ya da zararlı hale getiren şey, kesinlikle büyünün kendisi değil; Büyüyü yaptıran kişinin niyeti ve insiyatifidir. Örneğin aşk büyüsünü yaptıran sizsiniz ve bu büyüyü sevdiğiniz birine değil nefret ettiğiniz bire yaptırarak size aşık olmasını sağladınız.

İlerleyen zamanlarda kişinin sevgisini ve aşkını kullanarak ona acı çektirmeniz mümkün müdür? Bu sorunun cevabı aslında büyülerde ortaya çıkması muhtemel tehlikeyi en iyi özetleyen şey olarak nitelendirilir.

Tehlikeli Aşk Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Yukarıdaki örnekte olduğu gibi durumlar yaşanırsa ve tehlikeli bir aşk büyüsü ile karşı karşıya kalınırsa, büyü yapılan kişi kendisini pek çok zaman kötü hissedebilir ve hayatı sekteye uğrayabilir. Bu nedenle tehlikeli aşk büyüleri büyü bozma seanslarına tabii tutulması gereken işlemler arasında yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here