Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur

Sevgi büyüsü, genellikle bozulması gereken ya da bozdurulmak istenen bir büyü değildir. Fakat çoğunlukla bu büyüyü yaptırdıktan sonra eşinden veya partnerinden ayrılmak isteyen kişiler kendi yaptırdıkları büyüyü bozdurmak isteyebilir. Elbette bu da sevgi büyüsü nasıl bozulur sorusunu akıllara getirmektedir. Sevgi büyüsünü bozmak için, usta bir medyuma danışılması önemlidir. Bu noktaya özellikle dikkat ediniz ki, hiçbir büyü amatör ellerde etkisini tamamen yitirene dek bozulamaz. Yani eğer bilginiz ve uzmanlığınız yoksa, bir büyüyü bozmaya çalışırken onu daha beter hale getirebilirsiniz.

Büyü bozmak, büyüyü yapmaktan çok daha hassas bir konudur. Pek çok kişi, çok riskli olsa bile bazı okumalar yaparak büyü olmasa bile büyüye yakın bazı durumlar ortaya çıkarabilirler. Ancak tekrar söylenmelidir ki, bu da çok sakıncalıdır. İşte büyü bozmaya yeltenmek, üstelik hiç bilgisiz anlamda büyü bozmaya yeltenmek en zararsız büyüleri bile korkunç hale getirebilmektedir.

Sevgi Büyüsünü Bozdurmak

Sevgi büyüsünü bozdurmak için, hocamız dahil olmak üzere büyü bozma üzerine uzmanlık sahibi olan ve kuvvetli referansları olan hoca, medyum veya metafizik uzmanlarına danışabilirsiniz.

Sevgi büyüleri bozulmadığı süre boyunca etkisini ömürlük olacak şekilde gösterecektir. Bu etkiler negatif şekilde görülmeyeceği için, genellikle kişi ya da onun çevresindekiler bu durumdan şüphe duymaz. Bozulması sık istenen büyüler arasında olmadığı da özellikle söylenebilir.

Sevgi Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Eğe birine kuvvetli bir sevgi büyüsü yapıldıysa ve büyünün bozulması isteniyor ise; Süreçler başladıktan sonra büyü yapılan kişinin büyüyle gelen sevgisi yok olmaya başlayacaktır. Ancak bu, kişinin partnerinden veya eşinden soğuyacağı anlamına gelmez. Kişi zaten eşini veya partnerini seviyor ise, büyüyle gelen bu takıntı durumu gitse bile sevmeye iradesini tam kontrol halindeyken de devam edebilir.

Ancak sevgi büyüsü yapılan kişiler, eşleri ve partnerlerine karşı tamamen teslimiyet halinde gibidir. Büyü bozulunca değişen ve değiştiği gözlemlenen durum ise öncelikli olarak bu şekildedir. Büyü bozma ve benzeri konular hakkında hocamızdan destek almak için, hocamızı arayabilir veya yazarak danışmanlık alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here