Rahmani Sevgi Büyüsü

Rahmani sevgi büyüsü pek çok kişinin merak ettiği durumlardan biridir. Söz konusu olan manevi ilimler olduğunda, bu ilimlerin kendi içinde onlarca ve hatta yüzlerce farklı şekilde başkalaştığı pek çok kişi tarafından bilinir. Rahmani kelimesi ise, bu ilimler arasında en uygulanabilir olan yöntemi temsil etmektedir. Öyle ki en zararsız ve en doğru etkileri ortaya çıkaran işlem de bu olarak bilinir.

Rahmani olan her türlü işlem, kişiye hiçbir şekilde zarar vermez ve hatta doğrudan zarar verme amacı taşımaz. Bu nedenle iyi niyetle yapılan pek çok işlemin rahmani yöntemlerle yapılabileceği söylenebilir. Ak büyüler ve rahmani büyüler aynı şey değillerdir. Ancak ortaya çıkardığı etkiler birbirlerine büyük ölçüde yakın olarak kabul edilirler.

Rahmani Sevgi Büyüsü Etkileri

Rahmani şekilde yapılan sevgi büyülerinin ortaya çıkan etkileri tamamen pozitif şekilde ölçümlenmektedir. Başka bir deyiş ile, kesinlikle bu tip işlemlerin hiçbir zararları yoktur. Hatta yapıldığı kişi üzerindeki enerjinin pozitife dönmesi nedeniyle, kişi kendini her zaman olduğundan daha hafif hissedebilir.

Ancak rahmani sevgi büyüleri, kötü amaçlar ile yapılmazlar. Yani şöyle özetlemek gerekirse, eğer birinin sizi sevmesini istiyor fakat siz onu sevmiyor iseniz; Rahmani işlemler işinizi görecek türden manevi ilimler arasında değildir. Çünkü bu türlüsü, kişiye zarar verme amacı taşımaktadır ve diğer yöntemler ile yapılabilmesi mümkün olur. Bu gibi temiz işlemler aracılığı ile kişilere karşı kötü niyet beslemek bir arada olmayacaktır.

Rahmani Sevgi Büyüsü Tehlikeli Mi?

Muhtemelen tüm manevi ilimler dünyasında, rahmani sevgi büyüleri zarardan en uzak olanlardır. Çünkü sevginin kendisi, pozitif bir duygudur. Pozitif bir duyguyu ortaya çıkarmanın elbette ki pek çok kötü yolu olsa da, bu onlardan biri değildir.

Hatta ortaya sevgi çıkartmak için yalan söylemek, karşımızdaki insanı manipüle etmek, istediği kişi rolüne bürünmek gibi durumlar dolaylı yoldan yine kişiye zarar vermek anlamına gelir. Ancak manevi ilimler, evredeki olaylar zincirine müdahale etme amacı taşır. Bu halkalar zaman içinde, kişinin istediği yönde değişir ve süreç normale en yakın şekilde ilerler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here