Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur

Sevgi büyüsü veya sevgili büyüsü, iki insan arasında duygusal bağlar oluşturmak için yapılan bir işlemdir. İnsanlar bu işlemi birisinin kendilerini sevmesi için yaptırırlar. Büyünün etkileri kişinin hislerine istediği karşılığı almasını sağlamaktadır. Fakat kimisi bu büyüyü yaptırdığına pişman olur ve sevgi büyüsü nasıl bozulur diye sorar.

Sevgi büyüsü yaptırdığına pişman olan kişiler olduğunu duyunca büyünün yan etkileri olduğuna dair endişe edebilirsiniz. Fakat büyünün bozulmak istenmesinin sebebi bu değildir. Büyüyü yaptıran kişiler, yeterince tanımadıkları kişilerin kendilerini sevmesini sağlayarak daha sonra pişman olacakları adımlar atmış olabilirler. Büyünün etkilerinden pişmanlık duyulması durumunda büyüyü bozdurmak istemek çok doğaldır.

Sevgi Büyüsünün Etkileri

Sevgi büyüsünün etkileri ile iki insanın birbirine olan sevgileri birbirini tamamlayacaktır. Büyüyü yaptıran kişi, istediği kişinin kendisini sevmesini sağlayacaktır. Fakat sevgi büyüsünün aşık etme etkileri yoktur. Büyüyü aşk büyüleri ile karıştırmamak gerekir. Her iki işlem sayesinde de istediğiniz birisi ile sevgili olabilirsiniz. Ancak büyülerin etkileri ve sonuçları birbirinden farklı olacaktır.

Aşk büyüsü yaptıran kişiler sevgili oldukları kişiler ile ilişkilerini daha ileriye taşıyabilirler. Sevgi büyüsü yaptıranların ise böyle bir seçenek için sevgilerinin aşka dönüşmesini beklemesi gerekecektir. Fakat bu aşamaya gelene kadar kişi karşısındaki kişinin aslında kendisine uygun olmadığının farkına varabilir. Sevgi büyüsü ile sizi sevmesini sağladığını kişiden ayrılmak isterseniz işiniz kolay olmayacaktır.

Sevgi Büyüsü Bozan Medyumlar

Büyü yaptırarak sizi sevmesini sağladığınız birisinden direkt olarak ayrılamazsınız. Ondan ayrılabilmek için öncelikle yaptırdığınız sevgi büyüsünü bozdurmanız gerekecektir. Sevgi büyüsü nasıl bozulur diye soranların evlerinde uygulayabileceği bir metot veya tarif mevcut değildir. Bu sebeple büyüyü bozabilecek tecrübeye sahip bir medyum ile iletişime geçilmesi şarttır.

Büyünün etkilerinden kurtulmazsanız, karşınızdaki kişi sizinle ayrılma konusunda sıcak bakmayacaktır. Eğer direkt olarak kendisinden ayrılırsanız, sizi rahat bırakmayabilir ve büyünün etkileri ile sevgisine yenik düşerek sizi sürekli rahatsız edebilir. Bu gibi sıkıntılı durumlar içerisinde kalmamak için büyüden pişman olmanız halinde büyüyü bozdurmalısınız. Büyüyü bozdurursanız sonrasında kendi hayatınıza istediğiniz şekilde devam edebilirsiniz.

1 YORUM

  1. merhabalar sevgi büyüsü yaptırmak istiyorum ama kendim için değil, abimin onu terk eden sevgilisi için sevgi büyüsü yaptırsam yeniden birleşirlermi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here