Sevgi Büyüsü Yapan Medyum

Sevgi büyüsü yapan medyum arıyor iseniz, doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki, pozitif ve rahmani şekillerde yapılan zararsız ve tehlikesiz büyüleri yapmak büyük bir ustalık istemektedir. Eğer internet üzerinden yaptığınız araştırmalar sonucunda, kendi kendinize de büyüyü yapabileceğinize inanıyorsanız, en yakın dönemeçten geçerek bu yoldan ayrılmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bilmeyen bir kişi için kendi kendine büyü yapmaya çalışmak, açık kalp ameliyatı yapmak kadar tehlikeli olabilir.

Büyü, ortaya şiddetli bir enerji çıkarır. Bu yüzden istenen olay ve durumları gerçekleştirmesi mümkün hale gelir. Ancak bu enerjiye doğru şekilde yön verilmezse, başınıza gerçek anlamda çeşit çeşit bela açabilmesi de kuvvetle muhtemeldir. Örneğin musallat vakaları, bilinçsizce büyü yapmayan çalışan kişilerin başına sıklıkla gelir.

Sevgi Büyüsü Yapımı Zor mu?

Diğer her büyüde olduğu gibi, sevgi büyülerinde de yapılan ritüeller ya da sürekli olarak tekrar eden okumalar elbette zordur. İşin uzmanı olan kişilerce yapıldıklarında, rutin bir durumu gerçekleştirmek gibidir. Ancak bu uzmanlığı edinmenin onlarca yıl sürdüğü de unutulmamalıdır.

Elinizde gerçek bir büyünün, hiç eksiksiz gerçek bir tarifi olsa bile ne yazık ki bu işlemi kusursuzca gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Büyüler sadece tarif ve uygulamalar ile yapılmaz. Aynı zamanda enerjiye yön verme sanatına hakim olmak ve bu sanat üzerinde sayısız kere tecrübe kazanmış olmak da gerekir.

Sevgi Büyüsü Kalıcı Mı?

Sevgi büyüsü doğru şekilde, uzman bir medyum tarafından yapıldığında ömürlük şekilde etki gösterir. Negatif işlemler, zaman zaman kendisini dalgalı olacak şekilde belli eder. Bir gün çok etkiliyken, bir gün tam aksine etkisini kaybetmiş gibi olabilir. İstenenden daha çok etki edebilir ya da kontrolden çıkabilir. Ancak sevgi büyüleri bu şekilde bir işleyişe sahip değildir. Düz bir çizgide, normalde yaşanması muhtemel olaylara yakın şekillerde ortaya çıkar ve bu şekilde süregelir. Sevgi büyüleri hakkında daha detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilir veya yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here