Sevgi Büyüsü Nedir

Sevgi büyüsü nedir sorusunun en belirgin cevabı, iki veya daha fazla kişi arasındaki sevgi bağlarının kuvvetlendirilmesi şeklinde verilebilir. Pek çok kişi, sevgi ile ilgili tüm işlemlerin eşler veya romantik ilişkisi olan kişiler arasında yapılabildiğine inanmaktadır. Ancak bu büyük ölçüde bağnazlık olarak kabul edilir. Çünkü sevgi, sadece eşler veya partnerler arasında gerçekleşen bir durum değildir.

Ailenizi, kardeşinizi, arkadaşınızı ya da eşinizi seviyor olabilirsiniz. Buna karşılık sevgi büyüsü de, tüm bu saydıklarımız arasında gerçekleştirilmesi mümkün olabilecek bir işlem olarak görülür. Hiçbir büyü, hiçbir topluluğa özel şekilde gerçekleştirilmez. Hiçbir sıfat, büyülerin karşısında anlam ifade etmez. Bunun yerine, büyünün sürecine ve amacına göz atmak daha doğru olacaktır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Etki Eder

Sevgi büyüsü yapılan kişiler, çoğunlukla büyüyü yaptıran kişine karşı pozitif ve teslimiyet dolu bir tavır takınır. Ancak bu tavır, kara büyülerde olduğu gibi saplantı halinde değildir. Daha sakin bir durum ortaya çıkardığı söylenebilir. Çünkü saplantı, sizi seven kişilerin size karşı tehlike anlamına gelebileceği gerçeği taşımaktadır.

Saplantılı sevgi duyulması, sağlıklı bir sevgi biçimi değildir. Bu yüzden ortaya sevgi gibi saf bir durum çıkartmak istiyor iseniz, saplantıyı hayatınızdan uzak tutmanız ve aklınızın en derin odalarından bile çıkartmanızı öneririz.

Sevgi Büyüsü Kişiye Zarar Verir Mi?

Sevgi büyüsü bilinen en zararsız büyüler arasında yer alır. Ancak zarar verir mi sorusu yapılma şeklinde ve amacına göre değişebilir. Örneğin eğer sevgi büyüsünü, sevmediğiniz biri için yaptırabilirsiniz. Bu durumda siz onu sevmediğiniz için, o size tutkuyla bağlı olduğunda ona büyük ölçüde zarar vermiş olabilirsiniz. Ancak sevgi büyülerinin genel seyrine bakacak olursak, büyü yapılan kişi herhangi bir zarar görmeyecektir.

Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir veya yazarak destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here