Sevgi Büyüsü Kaç Günde Tutar

Sevgi büyüsü, iki insan arasında yoğun duygular oluşturmak için uygulanan bir iyi niyet büyüsüdür. Sevgi büyüsünün yapımı ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyüyü yaptırmayı planlayan kişilerin en büyük sorularından birisi sevgi büyüsü kaç günde tutar olmaktadır. Yazımızda bu sorunun yanıtını vereceğimiz gibi sevgi büyüsü hakkında bilinmesi gereken önemli detaylardan da bahsedeceğiz.

Eğer siz de sevgi büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu işlemi birden fazla niyetle yaptırabileceğinizi bilmelisiniz. Büyünün etkileri sadece sevgili olmak istediğiniz kişiler için değildir. Büyüyü yaptırarak iş veya arkadaş ortamınızda istediğiniz kişiler tarafından sevilen birisi haline gelebilirsiniz. Yani büyü sadece sevgili olma niyetiyle yapılmamaktadır.

Sevgi Büyüsü Etki Süresi

Sevgi büyüsünün sıkça sevgili olma niyetiyle yapılıyor olması büyünün başka amaçlar ile kullanılabilir olduğunu perdelemektedir. Fakat bu işlemin farklı amaçlar ile de yapılabildiğini bilmelisiniz. Sevgi büyüsü yaptırarak istediğiniz bir kişinin size sevgi beslemesini sağlayabilirsiniz. Sevgi büyüsü kaç günde tutar diye soranlar, büyünün tutma süresinin belli etkenlere bağlı olarak değiştiğini bilmelidirler.

Eğer büyü bir kişi tarafından iki kişi arasında sevgi oluşturmak için yapılıyor ise normalden daha uzun sürede tutacaktır. Fakat büyü siz tarafından sizi sevmesini istediğiniz kişiye yapılır ise daha kısa sürede tutmaktadır. Büyünün tutma süresinde en büyük rolü büyüyü yapan medyumun uzmanlık seviyesi oynamaktadır.

Sevgi Büyüsü Yapan Medyumlar

Eğer sevgi büyüsü yaptıracağınız medyum hoca gerekli niteliklere sahip olmaz ise büyüden istediğiniz sonuçları almanız mümkün olmayacaktır. Büyünün tutma süresini kısaltabilmek için sevgi büyüsünde uzman bir medyum ile çalışabilirsiniz. Sevgi büyüsünün yapımına ve yapanına bağlı olarak etki süresi bir hayli azalabilmektedir.

Büyüyü yapan medyum hoca sevgi büyüsünde yeteri kadar tecrübe ve bilgi sahibi ise büyü kısa sürede tutacaktır. Bir medyumun bu şekilde sonuç verebilmesi için gerekli nitelikleri karşılıyor olması şarttır. Sevgi büyüsünde yeterli uzmanlığa sahip olabilmek için büyüye dair yıllar boyunca çalışmalar yapmak gerekir. Bu niteliklere sahip ve yeterlilikleri karşılayan medyumlardan yardım alırsanız yaptıracağınız sevgi büyüsü 2 ile 4 hafta arasında sonuç verebilecektir.

1 YORUM

  1. Merhabalar sevgi büyüsü yaptırmak istiyorum bende etkileri ne kadar sürer sormak istedim? eğer etkileri biterse birkaç ay sonra ne olur o zmana??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here