Gümüş Büyüsü

Büyüler, iyi niyetler ile yapıldıkları zaman mucizevi derecede güzel sonuçlar doğurabilmektedir. Fakat kötü niyetler ile yapılan belli büyüler, dehşete düşüren sonuçlara yol açacaktır. Bu sebeple insanlar büyülere karşı önlem almak isterler. Gümüş büyüsü, büyülere karşı alınabilecek en etkili önlemler arasında yer almaktadır.

Gümüş ile yapılan koruma büyüsü, büyülerin etkilerinden korunmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir işlemdir. Koruma büyüleri arasında en etkili olanı, gümüş işlemidir. Antik çağlardan beri yapılmakta olan bu işlemi günümüzde halen orijinal teknikleri ile uygulayan medyumlar vardır. Eğer medyum seçiminizi özenli bir şekilde yaparsanız sizler de yaptıracağınız gümüş işleminden başarılı sonuçlar alabilir, kötü büyülerden korunabilirsiniz.

Koruma Büyüleri Nelerdir

İnsanların büyülerden korunmak niyetiyle başvurduğu büyüler sadece gümüş büyüsü ile sınırlı değildir. Pek çok koruma büyüsü vardır ancak aralarından en etkilisinin gümüş işlemi olduğu söylenebilir. Fakat her büyünün artıları olduğu gibi eksileri de olabilir. Bu açıdan size daha iyi hitap eden başka koruma büyüleri de olabilir.

Koruma büyülerinin etkileri, insanların kötü enerjilerden korunmasını sağlayacaktır. Bu enerjiler herhangi bir kötü niyet büyüsünün etkileri ile yönlendirilmiş olabilir. Gümüş işlemi, kısmet kapama, huzursuzluk verme, ayırma ve benzeri her tür büyünün etkilerine karşı güçlü bir önlem sağlayacaktır. Fakat kara büyülere karşı kuvvetsiz kalan bir koruma büyüsüdür. Eğer gümüş işleminin koruma etkileri altındayken kara büyülere maruz kalırsanız ekstra önlemler almanız gerekebilir.

Gümüş ile Tılsım Yapmak

Gümüş ile yapılan koruma büyüsü, bir tılsım işlemidir. Büyünün yapımı için gümüş bir aksesuar gerekir. Genellikle yüzük tercih edilir ve gümüş yüzüğün sahibi onu gece bile çıkarmamalı veya yastığının altında saklamalıdır. Büyü ritüeli ile koruma tılsımı haline getirilen gümüş aksesuar, kişiyi büyülerden koruyacaktır.

Fakat korunma etkilerinden faydalanabilmek için gümüş aksesuarın sürekli yanınızda bulunması şarttır. Gümüş işlemini yaptırmış kişiler, seçtikleri gümüş nesneyi yanlarından ayırmamalıdırlar. Büyünün etkileri, gümüş aksesuarın içine işlemiş halde olduğu için, yanınızdan ayırırsanız koruma etkilerinden faydalanamazsınız. Bu durumda her tür kötü niyet büyüsünün etkisine maruz kalabilecek duruma, önlemsiz bir halde olursunuz.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar bu işlem ile her tür büyüden korunabilir miyiz? Çoktan yapılmış büyüleri de bozuyor mu gümüşbüyüsü? Benim üzerimde eğer büyü varsa bundan korur mu beni söyler misiniz

  2. Hayırlı geceler gümüş büyüsü yaptırınca hangi büyülerden korunabilirim? bide bana ve eşime yapılan ayırma büyüsünden ikimizi bendeki gümüş büyüsü korurmu? yoksa ikimize de gümüş büyüsümü yapılması gerekir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here