Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüleri, uygulandığı bilinen en sık büyülerin başında gelir. Çünkü herkes sevdiği kişilerin ya da eşinin kendisine sadık olduğundan emin olmak ister. Bu kaygı ve içe kurt düşme durumu, kişide zaman içerisinde pasif agresifliğe yol açabilir ve haliyle ciddi kavgalar yaşanması da gayet tabii olası ve mümkündür. Ancak bağlama büyüsü belirtileri kişi üzerinde tam sadakat anlamına geldiği için, çoğunlukla bu işlemler eğer kara büyü ile kirletilmediyse ortaya huzursuzluk çıkartmaz. Aksine daha doğru iletişim kurulabilmesi anlamına da gelebilir.

Fakat bu kadar ucu açık konuşuluyor olsa bile, her büyüyü yapmanın iyi ya da kötü yolları vardır. Büyü yapmanın kötü yolları nedendir bilinmez, en popüler olan yöntemleridir. Bu yöntemler kim tarafından ne amaçla halka açık hale getirilebilecek kadar topluma mal edilmiştir, ayrı bir tartışma ve şüphe konusudur.

Bağlama Büyüsünün Gözlemlenebilir Belirtileri

Bağlama büyüsünün gözlemlenebilir belirtileri ortaya çıkması için, büyünün şiddetli bir enerjiye dayanıyor olması gerekir. Örneğin çeşitli kurban ayinleri, toprağa gömülen kara büyü torbaları, havas ilminin karanlık yüzü gibi pek çok aşama büyülerin şiddetli şekillerde ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunlara bazı örnekler şu şekillerde verilebilir;

  • Eğer bir büyü enerjisini negatiften yani karanlıktan alıyor ise muhtemel durumlar şu şekildedir;
  • Büyü yapılan kişi, ruhunda bir ağırlık hissedebilir ve ruhundaki yorgunluk ya da ağırlık günlük hayatına yansıyabilir.
  • Büyü yapılan kişi, kafasının karışık olduğunu hissedebilir. Verdiği kararları, nasıl verdiğini kendi bile bilmeyecektir. Ondan istenen şeylere karşı uzun uzadıya düşünme refleksi geliştiremez.
  • Büyü yapılan kişinin hayatındaki insanların sayısı azalabilir. Bu, kişideki bazı değişiklikler olması nedeniyle yaşanabilir.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişiler

Bağlama büyüsü yapılan kişileri anlamak her zaman çok kolay değildir. Öyle ki bunu anlamanın en net yolu da kişiyi gözlemlemek değildir. Gözlem sadece şüphe uyandırırken, gerçek bir bakım işlemi neticesinde kişide büyü olup olmadığı, varsa ne amaçla büyü yapıldığı ve hangi ritüelin uygulandığı anlaşılabilir. Bu sadece usta medyumların ilmine dahildir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilir veya yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here