Aşk Büyüsü Etki Süresi

Aşk, iki insan arasında oluşabilecek en yoğun ve en hassas hisler arasında yer almaktadır. Bir kişinin bir başkasına aşk beslemesi, çok özel anların paylaşılmasını sağlayabileceği gibi, aşkından karşılık alamayan kişiler için acı bir zorluk da yaratabilir. Aşk büyüsü etki süresi ne kadardır ve aşk büyüsü nasıl yapılır soruları ise böyle zorluklar ile karşılaşanlar tarafından sorulabilir.

Aşk büyüsü yaptıran kişiler sevdikleri kişinin, platonik aşk besledikleri kişinin kendilerine aşık olmasını sağlayabilirler. Platonik hisleri sürdürmek çok zor olabilmektedir. Kişi zaman zaman kendisini çaresiz hissedecek olsa da aşktan vazgeçmek çok zordur. Aşkından vazgeçemeyenler ise aşk büyüsü yaptırabilirler.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar

Aşk büyüleri yaptırmak ve aşık olduğu kişiden hislerine karşılık alabilmek isteyen çok sayıda insan vardır. Eğer siz de onlar arasında yer alıyor ve duygularınızı geri çekmeye daha fazla tahammül edemediğinizi söylüyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere aşk büyüsü hakkında önemli bilgiler verecek ve bu sırada büyü hakkında sıkça sorulmakta olan soruları da yanıtlayacağız.

Aşık etme niyeti ile yapılan büyüler hakkında en çok merak edilenlerden birisi büyünün etki süresidir. Büyünün isminden dolayı etkilerinin neler olduğunu sorgulayan pek fazla kişi yoktur. Tabi ki aşk büyülerinin etkileri hakkında da araştırmalar yapmak çok önemlidir. Fakat insanlar aşk büyülerinin etkilerinden sonra etki süresini de öğrenmek isterler. Sizlere aşk büyüsünün ne kadar sürede tutacağını ve aşk büyüsü etki süresi nasıl kısaltılabilir sorusunun cevabını vereceğiz.

Aşk Büyüsü Yapan Medyum

Aşk büyülerinin tutma süresine etki eden faktörlerin başında büyüyü yapan medyum hocanın uzmanlık seviyesi gelmektedir. Eğer bir medyum, aşık etme niyeti ile yapılan büyü işlemlerine aşina ise büyüyü layığı ile yapabilecektir. Büyüyü yapan medyum hocanın yeterli seviyede tecrübeye ve bilgi dağarcığına sahip olması çok mühimdir.

Eğer medyum seçimi özenli bir şekilde yapılır ise büyünün beklenilenden daha kısa sürede tutması sağlanabilecektir. Aşk büyülerinin genelinin tutma süresi 3 ile 8 hafta arası sürebilmektedir. Fakat uzman medyumlarca yapılan aşk büyülerinin bu süreden çok daha kısa sürede tutması olasıdır.

1 YORUM

  1. Merhabalar aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama etkileri ne kadar sürer misal desem büyünün etkisi bir yıl sürdü bi yıl bitince kendime aşık ettiğim kişi benden ayrılır mmı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here